Ілля Полудьонний – куратор програмного блоку KyivBookFest «Психологія під час війни»

Книжковий фестиваль «KyivBookFest», який відбудеться 8-10 вересня у ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall в Києві, презентував психологічний напрямок програми, першу подію блоку та його зіркового куратора.

Ілля Полудьонний – куратор програмного блоку KyivBookFest «Психологія під час війни» 

Єдиним фоном, у якому зараз може проходити будь-яка культурна подія в Україні, звісно, є війна. Тому організатори розпочали анонс подій KyivBookFest саме цим блоком.

Особливу увагу команда фестивалю приділить психології із такими ключовими напрямками: психологічна підтримка цивільного населення, військова психологія та реабілітація ветеранів. Окремою ланкою серед подій виділено медичну психологію і психіатрію під час травматичних та кризових подій, як-от повномасштабне вторгнення росії.

Куратором блоку став Ілля Полудьонний, психолог, сертифікований гештальт-терапевт, співавтор подкасту та серії книг «Простими словами», а також співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.

Першою анонсованою подією блоку «Війна» від популяризатора культури ментального здоров'я Іллі Полудьонного буде зустріч «Що ми переживаємо під час повномасштабної війни».

Під час події планують розповісти про те, що відбувається з нашою психікою під час масових катастрофічних подій, з якими темами стикаються люди, які їх переживають, у якій фазі знаходяться, як відновлюватися та чому це важливо. Також запланована частина з питаннями від гостей та можливістю запропонувати дискусію.

Нагадаємо, що організовує KyivBookFest Ініціативна Група Видавців (Владислав Кириченко, Іван Малкович, Дмитро та Віталій Капранови, Костянтин Кожемяка, Олександр Красовицький, Віктор Круглов, Микола Шейко, Юлія Орлова, Катерина Аврамчук, Сергій Поночовний, Ігор Степурін та Ірина Білоцерківська), Спільнота Української Реформації (ГО «Реформація») та Pochayna Event Hall.

Коментарі
Коментарі відсутні. Будьте першим!
0