Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає на Заході і ніде більше (оновл. вид.)

Автор: Ернандо де Сото
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  332
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Микола Климчук
 • Оригінальна назва
  The Mystery of Capital: Why Capitalism Triumphs in the West and Fails Everywhere Else by Hernando de Soto
 • ISBN
  978-617-8120-64-1
Опис книги

Світовий бестселер від перуанського економіста, реформатора і політичного радника

Це оновлене видання вже відомої вам книги

«Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає на заході і ніде більше»

ТЕМАТИКА КНИЖКИ «ЗАГАДКА КАПІТАЛУ»

Економіка, історія, бізнес, правознавство, капітал, капіталізм, нонфікшн.

ПРО КНИЖКУ ЕРНАНДО ДЕ СОТО

Капіталізм у країнах, що розвиваються, і пострадянських країнах зазнав краху. Він несправедливий, недоступний для широких мас і перетворився на привілей своєкорисливого клану підприємців і чиновників, стверджує знаменитий перуанський економіст і громадський діяч Ернандо де Сото. Якщо люди в перехідних країнах — не убогі жебраки, що ж заважає їм отримати від капіталізму те саме багатство, що й на Заході? Чому капіталізм процвітає лише на Заході, ніби відділений скляною стіною? Відповідь — дискримінаційна система майнових прав і нездатність продукувати капітал. Інтелектуальна свіжість і гостра полемічна аргументація принесли цій книжці світову славу.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «ЗАГАДКА КАПІТАЛУ»

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться економікою, історією та юриспруденцією.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА ЕРНАНДО ДЕ СОТО

Автор доступно пояснює, чому одні країни багаті, а інші бідні. Він розкаже, як визначити власника земельної ділянки за гавкотом собак, чому для того, щоб легалізувати підприємство в Перу, треба кільканадцять років, хто такі позалегали і який потенціал ховається у них. Де Сото чітко відповідає на питання: як розвитковим країнам перетворити «мертвий» капітал бідняків на «живий» та нарешті розквітнути?

ПРО АВТОРА

Ернандо де Сото — перуанський економіст, реформатор, політичний радник, засновник і президент Інституту свободи й демократії в Лімі. Він запропонував кількасот юридичних і економічних ініціатив, які кардинально змінили бізнессередовище в Перу і вплинули на латиноамериканську економічну політику. Лекції Ернандо де Сото збирали величезні аудиторії, а книжки виходили багатомільйонними накладами і перекладені кільканадцятьма мовами.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «ЗАГАДКА КАПІТАЛУ»

«Загадка капіталу» робить свій внесок у нову, дуже корисну революцію, адже розповідає про найголовнішу причину невдач третього світу і пострадянських країн — вакуум влади закону, який має підтримувати приватну власність і задавати правила гри в бізнесі. Політикам і економістам, від яких залежить процвітання країни, слід неодмінно прочитати цю книжку. Маргарет Тетчер, політична діячка

Непересічна книжка... потужна й абсолютно переконлива. Вона матиме колосальний оздоровчий вплив на концепції економічного розвитку. Рональд Коуз, нобелівський лауреат з економіки

ЦИТАТИ З КНИЖКИ ЕРНАНДО ДЕ СОТО

Причини різниці добробуту

Однак припущення, що саме в культурі полягає секрет успіху таких різних регіонів, як Японія, Швейцарія чи Джорджія, і що саме в культурі криються причини більшої-меншої бідності таких різних країн, як Китай, Естонія чи Грузія, гірше за негуманне — воно непереконливе. Різниця в добробуті між Заходом і рештою світу надто велика, щоб її пояснювати самою лише культурою.

Про політичні рішення

Мало того, революція у сфері власності завжди була політичною революцією. У всіх країнах це було рішення кількох освічених людей, які вважали, що офіційне законодавство не має сенсу, якщо поза ним мусить жити велика частина населення.

0