Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи, або Як створити майбутнє (оновл. вид.)

Автор: Блейк Мастерс, Пітер Тіль
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  184
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Роман Обухів
 • Оригінальна назва
  Zero to One: Notes on Startups, or How to Build the Future by Peter Thiel
 • ISBN
  978-617-8120-90-0
Опис книги

Це оновлене видання вже відомої вам книги

"Від нуля до одиниці"

Бестселер New York Times від легенди Кремнієвої долини

ТЕМАТИКА

Технологія створення стартапів, ідеї, бізнес, монополія, підприємництво

ПРО КНИЖКУ «ВІД НУЛЯ ДО ОДИНИЦІ»

Це курс лекцій Пітера Тіля Computer Science 183: Startup, який він прочитав у 2012 році студентам Стенфордського університету. Обговорення ідей і досвіду викладача як успішного підприємця й інвестора вийшло за межі університетського кампусу — на сторінки видання New York Times. Блейк Мастерс, один із найнаполегливіших слухачів курсу, упорядкував нотатки з лекцій і розмістив їх онлайн — текст став сенсацією в інтернеті. Згодом Пітер Тіль вирішив видати напрацювання окремою книжкою, і Блейк Мастерс став її упорядником. У 2014 році видання очолило рейтинги The New York Times, здобувши визнання ділових кіл і масової аудиторії.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ

Для підприємців, топменеджерів і всіх, хто прагне реалізувати нові бізнес-ідеї, які змінять світ і майбутнє.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити категоріями стартапів і створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1.

ПРО АВТОРІВ

Пітер Тіль — американський бізнесмен німецького походження, співзасновник PayPal (1998), інвестор, мільярдер, управитель хеджфондів. Був одним із перших інвесторів Facebook, нині входить до ради директорів найбільшої світової соціальної мережі.

Блейк Мастерс — співзасновник компанії Judicata і партнер інвестиційної компанії Founders Fund. Був президентом Фонду Пітера Тіля та головним операційним директором Thiel Capital.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «ВІД НУЛЯ ДО ОДИНИЦІ»

Ця книжка пропонує абсолютно нові, свіжі ідеї про те, як створити цінності світового масштабу. Марк Цукерберг, генеральний директор Facebook

Пітер Тіль збудував кілька інноваційних компаній, що здійснили прорив... «Від нуля до одиниці» розповідає, як він це зробив. Ілон Маск, генеральний директор Tesla та SpaceX

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ЦИТАТИ З КНИЖКИ «ВІД НУЛЯ ДО ОДИНИЦІ»

Про цінність компанії

«Яку цінну компанію ніхто не створює?» Це питання складніше, ніж здається, тому що ваша компанія може створювати велику цінність, не стаючи дуже вартісною сама по собі. Замало створити цінність — ви також повинні присвоїти собі її частину. Це означає, що навіть дуже великі підприємства можуть бути поганими.

Стартап нагадує шлюб

Коли ви починаєте нову справу, насамперед ухваліть головне рішення: кого взяти в партнери? Вибір співзасновника майже так само важливий, як вибір чоловіка, а конфлікт колишніх партнерів виглядає так само огидно, як розлучення. На початку відносин партнери зазвичай сповнені оптимізмом. Адже тверезо думати про можливі проблеми так неромантично. От про них і не думають. Але якщо суперечності між партнерами стануть нерозв’язними, компанія неминуче стане жертвою конфлікту.

0