Усюди жевріють пожежі (оновл. вид.)

Автор: Селесте Інґ
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Художня література
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Кількість сторінок
  312
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Анастасія Дудченко
 • Оригінальна назва
  Little fires everywhere by Celeste Ng
 • ISBN
  978-617-8120-62-7
 • Тип літератури
  Фікшн
Опис книги

Це оновлене видання вже відомої вам книги

«Усюди жевріють пожежі»

Найкращий роман року за версією Amazon

За твором знято однойменний серіал

ТЕМАТИКА

Художня література, сучасна американська проза, психологія, роман.

ПРО КНИЖКУ

Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сімї Ворренів. Родини не такої, як усі.

Роман Селесте Інґ — глибока психологічна оповідь про складне та сповнене надій материнство, бажання захистити своїх дітей від жорстокості чи інакшості довколишнього світу, а також про те, ким ми є і ким могли би стати.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ

Для якнайширшого кола читачів, усіх поціновувачів якісної художньої літератури та тих, кого цікавлять сучасні романи.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Бестселер Селесте Інґ визнано найкращим романом за версією Amazon (2017), Книжкою року за версіями Guardian, BuzzFeed, Washington Post, Esquire. У США продано мільйон примірників цієї книжки. За твором зняли однойменний серіал з Різ Візерспун і Керрі Вашингтон.

ПРО АВТОРКУ

Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пушкартської премії за найкраще оповідання. Авторка романів та оповідань, у яких порушує питання соціальної нерівності й расової дискримінації.

ІНШІ КНИЖКИ АВТОРКИ

ВІДГУКИ

Хто спричинив ці пожежі? Ми читаємо далі, навіть коли починаємо підозрювати, що то ми і що попіл від них на наших руках. New York Times Book Review

Селесте Інґ майстерно підштовхує нас подивитися на наші особисті та суспільні недоліки і побачити їх новими очима. San Francisco Chronicle

ЦИТАТИ

Місце, де можна шукати притулок

Для батьків дитина — не просто людина, дитина — це місце, щось схоже на Нарнію, просторе вічне місце, де живеш ти теперішній, де живе минуле, яке пам’ятаєш, і майбутнє, якого хочеш, — усе об’єднане в єдине ціле. Це можна побачити щоразу, як на неї дивишся: на її обличчі є шари того часу, коли вона була немовлям і коли стала дорослішою, є шари дорослої людини, якою вона стала, і ти бачиш їх усі одразу, наче картинку в 3D. Від цього крутиться голова. Це було місце, де можна було шукати притулку, якщо знав, як туди потрапити. І
щоразу, як ти покидав його, щоразу, коли дитина зникала з поля зору, ти боявся, що можеш уже ніколи туди не повернутися.

Життя після пожежі

Інколи буває потрібно випалити все вщент і почати спочатку. Після пожежі земля збагачується, і на ній можуть рости нові рослини. У людей так само. Вони починають спочатку. Вони знаходять вихід.

0