Ставка століття. Як Ілон Маск і Tesla змінили правила гри

Автор: Тім Гіґґінз
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  424
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Роман Клочко
 • Оригінальна назва
  Power Play: Tesla, Elon Musk, and the Bet of the Century by Tim Higgins
 • ISBN
  978-617-8120-02-3
Опис книги

Бізнес-бестселер Wall Street Journal

ТЕМАТИКА КНИЖКИ «СТАВКА СТОЛІТТЯ»

Бізнес, економіка, підприємництво, техніки продажу, менеджмент.

ПРО КНИЖКУ ТІМА ГІҐҐІНЗА

Спершу Tesla була мрією купки ексцентриків і новаторів. Потім — стартапом, що кинув виклик автогігантам на їхньому ж полі. Тоді — нішевим елітним брендом, фантазією захисників довкілля та примхою багатіїв. І нарешті — культовою компанією з великою кількістю прихильників у всьому світі.

Як автомобілеві вдалося перевершити своїх бензиноїдних родичів, стати стильнішим, технічно досконалішим, ефективнішим і економнішим? Чого це коштувало команді, якщо міряти грошима, зусиллями, зруйнованими стосунками?

Гіґґінз детально розповідає, як розвивалася ідея і хто до неї причетний, як воювали співзасновники Маск і Ебергард, які виклики долала компанія.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «СТАВКА СТОЛІТТЯ»

Для усіх, хто цікавиться підприємництвом, для власників та керівників бізнесів і тих, хто планує розпочати власну справу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА ТІМА ГІҐҐІНЗА

Автор не веде сухої хронологічної оповіді, а вплітає особистісні історії, розробницькі деталі й різнобічні портрети учасників. Зокрема, Маска — з його новаторством і пихою, вибуховістю й геніальністю, супергеройством і лиходійством.

ПРО АВТОРА

Тім Гіґґінз — репортер Wall Street Journal, який пише про Apple, Tesla й інші технологічні компанії, експерт CNBC. Здобув ступінь MBA у Мічигані. Деякий час працював у Bloomberg News. Отримав кілька нагород, зокрема дві відзнаки Асоціації бізнес-журналістів за репортажі про Маска й безпілотні автомобілі.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «СТАВКА СТОЛІТТЯ»

Ця переконлива й докладна історія Tesla відповідає на важливе запитання: «Як вискочка-автовиробник з’явився нізвідки й став однією з найцінніших компаній на Землі?». Washington Post

Тематичне дослідження тонкої грані між божевіллям і геніальністю відбувається на монументальному тлі — суперництва між Кремнієвою долиною й Детройтом за розробку та популяризацію електромобіля. Автор дохідливо та яскраво показує, чому перший суперник переміг і як нестерпна людина зрештою змогла досягти неймовірного успіху. Джон Гельяр, автор бестселера «Варвари біля воріт»

ЦИТАТИ З КНИЖКИ ТІМА ГІҐҐІНЗА

Вирішальна перевага

Але Маск дав своєму брендові вирішальну перевагу. Він майже одноосібно створив сучасний електромобіль, що став духом свого часу. Він уособлює цей дух. А для багатьох ним і є.

Час змін

Маск думав не лише про зміну машин, які продає автомобільна галузь, а про те, як машини продавати. Він вважав, що у сфері торгівлі авто настав час змін, і хотів, щоб Tesla могла контролювати процес. Дослідження Ебергарда обґрунтовувало це прагнення. Кілька місяців тому він бачився з Біллом Смайтом, який мав великий досвід в автомобільній галузі як власник успішного дилерського центру Mercedes. Коли Tesla почала вивчати тонкощі дилерської моделі, вони почули ім’я Смайта як людини, до якої варто звернутися за порадою. Ебергард розшукав бувалого дилера з Кремнієвої долини, щоб більше дізнатися про роздрібний продаж в автомобільній галузі.

0