Ольвія. Зима змін

Автор: Олексій Гедеонов
Видавництво: АССА
Характеристики
 • Категорія
  Художня література
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  224
 • Розмір
  138 х 200 мм
 • Рік видання
  2023
 • ISBN
  978-617-8229-13-9
Опис книги

Мешканці Ольвії, міста, розташованого біля Чорного моря, і гадки не мають, що вже віддано наказ привести під непереможну македонську руку весь північний край. Отож, війна Ця історія — про подальшу долю міста та його мешканців і сусідів. Про македонян, еллінів та скіфів, про повсякдення й облогу. А розповідає її хлопчик, свідок подій та провідник у минуле. І хай Ольвії нині нема — її забрали море та безжальний час, — проте античність не зникла. Маємо змогу побачити її слід, почути відлуння замовклого світу і дізнатися більше. Бо люди прагнуть знати повсякчас.

Чому варто прочитати:

Історична повість для дітей середнього шкільного віку, дія якої відбувається у давньому місті Ольвія. У центрі оповідання — рік із життя юного ольвіополіта Алкіона, який є свідком подій та провідником у минуле.

Античність, еллінізм, Олександр Македонський... І раптом – Причорномор’я, греки, скіфи! Не найвеличніше місто, що відмовилося скоритися ворогові, опиралося в облозі рік — і перемогло. Тобто прості містяни перемогли непереможних!

Книжка спонукає замислитися про своє місце в житті й на рідній землі, а також про той вибір, завдяки якому можна завжди перемогти у війні, яка раптом виявиться ближчою, ніж здавалося.

Історія занурює читача в дивовижний світ античності, огортає серпанком історичної минувшини, але разом із тим спонукає з надією дивитися в майбутнє.

Автор:

Олексій Гедеонов — письменник, живе і працює у Києві. Соціолог за фахом, цікавиться історією та мистецтвом. Автор романів «Випадковому гостю» і «Дні яблук», що оповідають про химерні й дивні Львів та Київ, якими вони були наприкінці 1980-х. Олексій є лавреатом Одеської міжнародної літературної премії ім. Ісаака Бабеля, отримав Гран-прі конкурсу «Активація слова».

0