Несказане (оновл. вид.)

Автор: Селесте Інґ
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Художня література
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  248
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Анастасія Дудченко
 • Оригінальна назва
  Everything I Never Told You by Celeste Ng
 • ISBN
  978-617-8120-61-0
 • Тип літератури
  Фікшн
Опис книги

Це оновлене видання вже відомої вам книги

«Несказане»

Книжка року за версією National Public Radio, San FranciscoChronicle, Entertainment Weekly та низки інших видань

ТЕМАТИКА

Художня література, драма, сучасна американська проза, психологія, детектив.

ПРО КНИЖКУ

Лідія — центр всесвіту сім’ї Лі. Довкола неї обертаються усі мрії, сподівання, слова і вчинки. Мати наперед визначила її долю: свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікаркою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книжки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не пускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплеканого батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася в душах батьків, затягує всіх, хто лишився... Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ

Для якнайширшого кола читачів, усіх поціновувачів якісної художньої літератури та тих, кого цікавить сучасна проза, детективи, драми.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Роман «Несказане» — один із найгучніших дебютів 2015 року. Молода письменниця приголомшила читачів глибоким, багатошаровим, блискуче написаним, вишуканим романом. «Несказане» — захоплива книга про любов, секрети та брехню, які завжди йдуть поруч. Переклади книжки вийшли у понад двадцяти країнах.

ПРО АВТОРКУ

Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пушткартської премії за найкраще оповідання. «Несказане» — її перший роман, що й приніс авторці світову славу.

ІНШІ КНИЖКИ АВТОРКИ

ВІДГУКИ

«Несказане» — літературний трилер, який починається з деяких усталених елементів: зникла дівчина, озеро, місцевий поганий хлопчик, який був одним з останніх, хто її бачив… Інґ структурувала роман так, що від сімейної теорії ми врешті переходимо до долі самої Лідії і того, що призвело до її зникнення й смерті, рухаючись до останнього невтішного висновку. Це врешті-решт роман про тягар бути першою; тягар, несучи який, не завжди виживають. New York Times

Відмінно. Довершений дебют. Болісно... Інґ спритно розплутує нитки цього клубка — мультипоколінного роману. «Несказане» — спільна робота, що кидає яскраве світло на таємниці, які тримали американську сім’ю разом і які врешті розривають її на частини. Los Angeles Times

ЦИТАТИ

Не така, як усі

Їй завжди подобалося дивувати людей.

У старшій школі вона підійшла до директора з проханням дозволити їй ходити на уроки праці для хлопців замість уроків домоведення. Це був 1952 рік, і бостонські дослідники лише починали розробляти пігулку, яка мала назавжди змінити життя жінок, але дівчата й досі носили в школі спідниці, тому прохання Мерилін було для штату Вірджинія дуже радикальним.

Порожній будинок

Жінка думає про свою матір: як вона всі ці роки приходила сама в порожній дім, про спальню, яка залишалася в тому самому вигляді, з чистою постільною білизною для дочки, яка ніколи не повернеться, для чоловіка, який уже давно пішов і тепер лежить у ліжку іншої жінки. Ти так сильно любиш, плекаєш стільки надій, а зрештою залишаєшся ні з чим. Діти, яким ти більше не потрібна. Чоловік, який тебе більше не хоче. Не лишилося нічого, крім тебе самої та порожнього будинку.

 

0