Мета. Процес безперервного вдосконалення (нова обкл.)

Видавництво: Наш Формат
Характеристики
  • Категорія
    Нонфікшн
  • Розмір
    140 х 210 мм
Опис книги

Продано понад 6 мільйонів примірників у всьому світі

Це оновлене видання вже відомої вам книги

«Мета. Процес безперервного вдосконалення»

ТЕМАТИКА

Бізнес, менеджмент, лідерство, особиста ефективність, бізнес-освіта.

ПРО КНИЖКУ «МЕТА. ПРОЦЕС БЕЗПЕРЕРВНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ»

Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже дієву модель. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффом Коксом, став класикою та допоміг трансформуватися сотням компаній у всьому світі. Книжка дасть можливість зрозуміти глобальні принципи, які застосовують у виробництві, визначити «пляшкові горлечка» потоку і навіть перенести нові підходи в особисте життя.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ

Для усіх, хто цікавиться підприємництвом, для власників і керівників бізнесів, усіх, хто планує розпочати власну справу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автори не пропонують готових бізнес-порад, а подають захопливу історію про людей, які намагаються зрозуміти, що рухає їхнім світом, і як покращити цей процес.

ПРО АВТОРА

Еліягу Ґолдратт — науковець, педагог, мислитель, бізнес-гуру. Автор теорії обмежень, у якій описав концепцію постійного вдосконалення процесу для досягнення мети. Має ступінь магістра та доктора філософії Університету імені Бар-Ілана.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «МЕТА. ПРОЦЕС БЕЗПЕРЕРВНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ»

Кожен, хто вважає себе керівником, має негайно прочитати цю книжку. PunchMagazine

Книжка, яку менеджери насправді читають від першої до останньої сторінки. The Economist

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ЦИТАТИ ІЗ КНИЖКИ «МЕТА. ПРОЦЕС БЕЗПЕРЕРВНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ»

Про нові знання

На мою думку, наука — це лише усвідомлення того, як працює світ, і чому саме так він працює. У будь-який конкретний момент наші знання просто відображають сучасний стан нашого розуміння чого-небудь. Я не вірю в абсолютні істини. Я боюся таких переконань, тому що вони блокують пошук кращого розуміння. Щоразу, коли ми думаємо, що маємо остаточну відповідь, прогрес, наука і пошук кращого розуміння припиняються. Не потрібно прагнути усвідомлення світу заради самого усвідомлення. Я вважаю, що отримувати нові знання варто для того, щоб зробити наш світ кращим, а життя — повноціннішим.

Про найслабшу ланку

Будь-яку організацію потрібно розглядати як ланцюг. І це найважливіше. Можемо відштовхуватися від цього. Оскільки міцність ланцюга визначається міцністю його найслабшої ланки, то перший крок до вдосконалення організації — визначити цю найслабшу ланку.

0