«Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім'ї і стосунках

Автор: Джеффрі Бернстейн
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  224
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Юлія Кузьменко
 • Оригінальна назва
  Stress Survival Guide for Teens: CBT Skills to Worry Less, Develop Grit, and Live Your Best Life by Jeffrey Bernstein
 • ISBN
  978-617-7866-90-8
Опис книги

Інструменти КПТ

Як відчувати менше потрясінь і більше щастя

ТЕМАТИКА

Популярна психологія, емоції, самодопомога, нонфікшн.

ПРО КНИЖКУ

Чи бувало з вами таке, що хочеться влитися в тусовку однолітків, але складно знайти спільну мову? Хочеться прийняття, а батьки тиснуть через оцінки? Хочеться встигати в школі й поза нею, але за навчанням нема коли гуляти з друзями. Думаєте: ну що зі мною не так? Чому мене ніхто не розуміє?

Якщо так, то ви не самотні: схоже переживають усі майже дорослі. Ба більше, ви можете впливати на власний стан. Цей «посібник із виживання» покаже, що відбувається у вашому мозку, як упоратися з хвилюванням і стресом, як когнітивно-поведінкова терапія допомагає боротися з негативними думками.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ

Для підлітків та дорослих, які хочуть дізнатись про антистресові навички та навчитись назавжди уникати потрясінь.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У книжці ви знайдете й історії інших підлітків — не тільки про їхні проблеми, а й про інструменти, що їм допомогли. Ваше життя не стане безхмарним, але ви точно краще розумітимете себе, ладнатимете з батьками й однолітками.

ПРО АВТОРА

Джеффрі Бернстейн — доктор філософії, психолог із понад тридцятирічним досвідом роботи, який спеціалізується на дитячій, підлітковій та сімейній терапії. Автор книжок з психології.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ВІДГУКИ

Ця книжка допомогла мені видихнути. Так, це не магічна паличка, що вмить прибирає хвилювання і стрес, проте вона допоможе зрозуміти, як це зробити. Софія Каленська, перша читачка книжки, 19 років

Тут ви знайдете цінні інструменти, які допоможуть підліткам зменшити рівень стресу. Джеффрі Бернстейн створив веселі й захопливі вправи, що поєднують КПТ і позитивну психологію. Карен Барух-Фельдман, психологиня й письменниця

Легка й доступна книжка. Автор дає дієвий інструментарій технік з когнітивно-поведінкової терапії та позитивної психології, які допомагають зорієнтуватись у своїх думках, емоціях та діях і зробити процес дорослішання усвідомленішим і зрозумілішим. Євгенія Чернега, психотерапевтка

ЦИТАТИ

Чому важливо слухати свій організм

Починаючи прислухатися до стресових сигналів організму, ви менше лякатиметеся фізичних симптомів, адже розпізнаватимете їх як нормальну автоматичну реакцію на проблеми й труднощі. Отож надзвичайно важливо вміти слухати своє тіло, щоб керувати стресом!

Варто цінувати себе

Що більше ви себе цінуєте, то менше ризикуєте почуватися безпорадними перед лицем стресових ситуацій, адже знатимете, що в скрутні часи можете розраховувати на свої переваги й позитивні риси.

0