Друзі, коханки і велика халепа

Автор: Метью Перрі
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Аудіокниги
 • Тип товару
  Аудіокнига в електронному форматі
 • Мова
  українська
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Анна Марховська
 • Оригінальна назва
  Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing: A Memoir by Matthew Perry
 • Тематика
  Біографії. Мемуари
 • Диктори
  Євген Пашин
 • Тривалість
  08:40:00
Опис книги

Дотепні й відверті мемуари від зірки «Друзів» про залаштунки мегапопулярного ситкому і своєї боротьби із залежністю

ТЕМАТИКА АУДІОКНИЖКИ «ДРУЗІ, КОХАНКИ І ВЕЛИКА ХАЛЕПА»

Мемуари, біографії, гумор, нонфікшн, автобіографії, відомі особистості.

ПРО АУДІОКНИЖКУ МЕТЬЮ ПЕРРІ

«Привіт. Мене звати Метью, хоча ви, мабуть, знаєте мене за іншим ім’ям. Друзі називають мене Меті.

Зараз я мав би бути мертвим»

Так починається захоплива історія успішного актора Метью Перрі. Він розповідає про себе: від дитячих прагнень — до слави, залежності й одужання від неї після одного страшного інциденту, який міг би коштувати йому життя. Цю надзвичайну історію міг розповісти лише він — і лише він міг розповісти її так душевно, кумедно і до теплоти знайомо. Метью Перрі показує нам розбиту сім’ю, у якій він виріс (і був покинутий напризволяще), жагу визнання, яка привела його до слави, і діру в душі, яка не загоїлася навіть після здійснення найграндіозніших мрій. А ще він розлого розповідає про спокій, який віднайшов у тверезості, і ділиться враженнями від повсюдності «Друзів». Метью розповідає історії про акторів цього ситкому й інших зірок, які зустрілися йому на шляху. Перрі щиро, самосвідомо, яскраво і з коронним почуттям гумору змальовує боротьбу із залежністю, яка переслідувала його все життя, і пояснює, що підживлювало її, хоча й здавалося, що в нього було все.

ДЛЯ КОГО АУДІОВИДАННЯ «ДРУЗІ, КОХАНКИ І ВЕЛИКА ХАЛЕПА»

Для тих, кого цікавлять найтемніші дні актора Метью Перрі, його втрачене кохання та найближчі друзі. Книжка буде цікавою тим, хто цікавиться біографіями видатних постатей, а також для шанувальників серіалу «Друзі».

ЧОМУ ЦЯ АУДІОКНИЖКА МЕТЬЮ ПЕРРІ

«Друзі, коханки і велика халепа» — незабутні мемуари. Вони відверті й водночас приголомшливі, а ще стануть помічними для людей, яким важко залишатися тверезими. Шанувальники Перрі чекали саме на таку безкомпромісно чесну і зворушливу книжку, з якої можна добряче пореготати.

ПРО АВТОРА

Метью Перрі — американський актор канадського походження, виконавчий продюсер і драматург. Найбільш відомий за роллю Чендлера в культовому серіалі «Друзі». У авторській книзі розповів про власний досвід боротьби з наркозалежністю.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «ДРУЗІ, КОХАНКИ І ВЕЛИКА ХАЛЕПА»

«Друзі, коханки і велика халепа» — відверті й безкомпромісні мемуари, щоб написати які треба мати сміливість. З’ясувалося, що Метью Перрі надзвичайно сміливий. Він розповідає про свою залежність, хворобу і самотність, яка паралізує. З плином життя Метью вдалося перетворити свій біль на сміх і радість для інших, але він каже, що за це довелося заплатити. Метью показує нам своє «пекло», але не упивається горем. І найголовніше: ця книжка сповнена надії на майбутнє. Якщо ви хочете зрозуміти, хто такий Метью Перрі, тримайтеся подалі від сумнівних газеток і прочитайте його мемуари. Марта Кауффман, співавторка ситкому «Друзі» на каналі NBC

Із цієї книжки я вперше дізналася, як він насправді жив і виживав із залежністю. Дещо Метью розповідав, але без особливих подробиць. Тут він показує, що було в нього в голові та на серці, дає щирі й дуже відверті подробиці. Ліза Кудров, акторка, Фібі з «Друзів»

Усі права застережено. All rights reserved
© 2022 by Matthew Perry
© Foreword, 2022 by Lisa Kudrow
© Front jacket by Nigel Parry
© Frontket by Nigel Parry
© Марховська А., пер. з англ., 2023
© ТОВ «НФ», виключна ліцензія на видання, 2023

0