Біологія материнства. Сучасна наука про древній материнський інстинкт

Автор: Ебіґейл Такер
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  336
 • Розмір
  140 х 210 мм
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Наталія Яцюк
 • Оригінальна назва
  Mom Genes: Inside the New Science of Our Ancient Maternal Instinct by Abigail Tucker
 • ISBN
  978-617-8120-94-8
Опис книги

Від авторки найкращої наукової книжки за версією Forbes і мами чотирьох дітей

ТЕМАТИКА

Біологія, генетика, материнство, наука, виховання дітей, психологія.

ПРО КНИЖКУ «БІОЛОГІЯ МАТЕРИНСТВА»

Чому під час виношування малюка жінка може зцілитися від певних хвороб? Чому з погляду нейробіології матусі відчувають до дітей те саме, що й під час закоханості? Чим пояснити дивацтва, коли вагітним жінкам хочеться солоних огірочків чи оселедця? Що пов’язує вищий відсоток післяпологових депресій і збільшення статків? Чому мами можуть водночас і спокійніше переживати катаклізми, і ледь не страждати від психологічних розладів через нестачу підгузків?

Ця книжка захопливо розповідає про материнський інстинкт не як про чарівний перемикач, а як про змінений психологічний стан. Настільки змінений, що матері бачать зовсім інші сни й разом із вагітністю та народженням дитини отримують новенький мозок.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «БІОЛОГІЯ МАТЕРИНСТВА»

Для матерів, тих, хто планує стати матір’ю та усіх, кого цікавить дослідження біології материнства.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА ЕБІҐЕЙЛ ТАКЕР

Наукова журналістка й мама Ебіґейл Такер уміло переплітає факти та результати досліджень, ділиться історіями з особистого досвіду, а також розкриває дивовижний світ материнства всіх живих істот.

ПРО АВТОРКУ

Ебіґейл Такер — журналістка, кореспондентка журналу Smithsonian, дружина, мама чотирьох дітей. Авторка бестселера «Лев у вітальні», який став найкращою науковою книжкою 2016 року за версією Library Journal і Forbes. Її праці потрапили в антологію «Найкращі американські твори про науку і природу».

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ «БІОЛОГІЯ МАТЕРИНСТВА»

У цій ретельній книжці переплелися мемуари матері чотирьох дітей і захопливий глибокий наукпоп, сповнений гумору. Library Journal

Я батько і вважаю цю книжку гостроцікавою до останньої сторінки — зокрема через авторчину майстерність робити науку яскравою і зрозумілою. Джон Колапінто, автор бестселера «Як його створила природа»

Отримала задоволення від читання. Попри те, що маю медичну освіту, вперше почула деяку цікаву інформацію. А саркастичні та жартівливі вставки роблять текст достатньо живим. Поліна Ткач, наукова редакторка книжки

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

ЦИТАТИ З КНИЖКИ «БІОЛОГІЯ МАТЕРИНСТВА»

Нове серце

«Я почуваюсь так, ніби виплекала нове серце». Так сказала мені близька подруга, коли народила першу доньку. Тоді я закочувала очі
на цю банальність молодої матусі. Однак через десять років, коли в мене самої вже було троє дітей, ці слова згадалися мені в переповненому ліфті дорогою до лабораторії нью-йоркського медичного комплексу Маунт-Сінай.

Що таке материнство

Материнство — це не знання. Це прагнення робити для своєї дитини все можливе будь-якої миті й готовність вирушити хоч на край землі, аби домогтися свого. Матусі зачаровані в усіх значеннях цього слова.

0