Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку

Автор: Білл Лазьє, Джим Коллінз
Видавництво: Наш Формат
Характеристики
 • Категорія
  Нонфікшн
 • Тип товару
  Книга
 • Палітурка
  тверда
 • Мова
  українська
 • Кількість сторінок
  416
 • Рік видання
  2023
 • Перекладачі
  Володимир Цибка
 • Оригінальна назва
  BE 2.0 (Beyond Entrepreneurship 2.0): Turning Your Business into an Enduring Great Company by Jim Collins, Bill Lazier
 • ISBN
  978-617-8120-06-1
Опис книги

Інформаційний партнер: Fedoriv Agency

Як збудувати величну й сталу компанію, яка надовго переживе свого засновника

Спеціальна передмова  Андрія Федоріва — маркетолога, підприємця, інвестора, засновника маркетингової агенції Fedoriv Agency. GP та CEO Vesna Capital Investment Fund.

ТЕМАТИКА КНИЖКИ «БІЛЬШЕ НІЖ БІЗНЕС 2.0»

Бізнес, лідерство, економіка, менеджмент, мотивація, підприємництво, нонфікшн.

ПРО КНИЖКУ 

Ще 1992 року Джим Коллінз у співавторстві з Біллом Лазьє написав бестселер Beyond Entrepreneurship, на якому зросло ціле покоління управлінців. А 2020 року Коллінз майже подвоїв текст видання численними есе. Чому важливо формувати корпоративне бачення? Чим відрізняється мета компанії від її місії? Про що свідчать основні фінансові показники? Як гарну ідею перетворити на інновацію? Відповіді — у цій роботі на численних прикладах з історії таких гігантів, як IBM, HP, Walmart, та менших, але успішних і сталих компаній.

ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «БІЛЬШЕ НІЖ БІЗНЕС 2.0»

Для топменеджерів, підприємців, керівників малих і середніх бізнесів та всіх тих, кого цікавить механізм функціонування величних компаній.

ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ ЦЮ КНИЖКУ

Ця книжка про те, як маловідомі бізнеси стають величними і завдяки чому — а головне, кому — величні компанії зберігають свій статус протягом десятиріч і довше. У ваших руках — квиток на подорож шляхами найуспішніших лідерів бізнесу і детальні інструкції з побудови не просто величної, а сталої компанії, яка надовго переживе свого засновника.

ПРО АВТОРІВ

Джим Коллінз — американський бізнес-консультант і письменник. Автор книжок «Від хорошого до величного», «Величні за власним вибором», «Зроблено на совість». Публікується в Harvard Business Review, BusinessWeek, Fortune та інших виданнях.

Білл Лазьє — почесний професор Стенфордської юридичної школи. Він працював у багатьох великих корпораціях, зокрема Diamond Rentals, American Security Products, Yes Reading, BUILD, Interplast, SCRMA та Stanford Bookstore.

ІНШІ КНИЖКИ АВТОРІВ

ВІДГУК ПРО КНИЖКУ «БІЛЬШЕ НІЖ БІЗНЕС 2.0»

“Для мене це книжка про людей і про лідерство. Про те, як лідери об’єднують людей в організації, згуртовують  їх навколо цілей і, м’яко надихаючи, ведуть уперед.

Моя порада підприємствам, молодим  та зрілим компаніям дуже проста – just do it! 

Ця книжка настільки конкретно описує, що і як потрібно зробити, що найпростіший спосіб підняти свою компанію на новий рівень,  – просто це зробити.” Андрій Федорів, засновник маркетингової агенції Fedoriv Agency

ЦИТАТИ З КНИЖКИ «БІЛЬШЕ НІЖ БІЗНЕС 2.0»

Про ризик

Так, ризиковано віддати все заради досягнення мрії, маючи при цьому низькі шанси на успіх, але якщо в критичний момент ви не підете вабанк, шанси досягти мрії з низьких перетворяться на нульові.

Не зациклюйтесь на кар’єрі

Правильними керівниками підрозділів є ті, хто зосереджуються насамперед на підрозділі, за який відповідають, — ті, хто приводять свій мікроавтобус до чудового острівця величі, — а не зациклюються на наступному кроці своєї кар’єри. Коли молоді люди звертаються до мене з проханням про «кар’єрну пораду», я іноді кажу: «Найкраще, що ви можете зробити для своєї кар’єри, — це перестати на ній зосереджуватись».

0